JIŽ ZASE P L A V E M E !!!

Vážení sportovní přátelé, jsme rádi, že můžeme zvěstovat dobrou zprávu. Jak jste jistě již zaregistrovali,  od pondělí 25. května 2020  bude v souladu s usnesením vlády ze dne 15. 5. 2020 opět možné provozovat činnost i v krytých bazénech, tedy i pokračovat v našich plaveckých kurzech.

Kurzy budou pokračovat ve stejných dnech i časech a jsou prodlouženy do 26. června 2020. Část náhrad bude pokračovat od září.

Před první návštěvou kurzu zákonný zástupce, případně zletilý účastník, podepíše čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (formulář ke stažení zde), a odevzdá před vstupem do budovy bazénu pověřenému pracovníku Plavecké školy Meduza.

V Kladně budou smět do budovy bazénu pouze přihlášené děti, nikoli rodiče nebo jiný doprovod. Počítejte s tím, prosím, zejména při nepřízni počasí. Pověřený pracovník Plavecké školy postupně převezme děti cca 10-15 min před začátkem kurzu. Prosíme o včasný nástup, při pozdním příchodu nebude možné vpustit děti do budovy bazénu.

Ve Slaném se mohou rodiče opět účastnit plavání veřejnosti v době konání našich kurzů, počítejte ale, že bude maximální kapacita o něco snížena.

U vstupu obou bazénů bude k dispozici dezinfekce na ruce. V šatně si mohou děti odložit přeloženou roušku do vlastního sáčku k ostatním věcem. Organizace v šatnách, ve sprchách i na bazénu umožní potřebné rozestupy při převlékání, mytí i při výuce a díky správnému chlorování si můžete být jistí, že viry ani bakterie nemají ve vodě šanci.

Již se na vás moc těšíme!

Nejbližší akce:

Žádné události

Kontakt

  • 777 593 606
  • 312 291 437
  • 775 MEDUZA = 775 633 892