Plavání pro dospělé

- Kurzy pro dospělé (úplné začátečníky, přes zdokonalování techniky až po osobní tréninkový program)

Kurzy kondičního plavání budou probíhat od 30.9. resp. 1.10.2019 (14 lekcí) vždy v

pondělí 19.00 - 20.00 hod v Aquaparku v Kladně (pro pokročilé - především pro absolventy úterního kurzu)

pondělí 20.00 - 21.00 hod v Aquaparku v Kladně - tréninková skupina - určeno pro zdatné plavce, kteří zvládají plavecké způsoby prsa, znak i kraul, a to i v rychlejším tempu. Tréninky obsahují různé tréninkové metody (distanční, fartlek, intervalové, rychlostní ..) a technická cvičení. Vhodné například pro ty, kteří se věnují triatlonu, dálkovému plavání nebo je prostě plavání hodně baví a chtějí si zvýšit svoji kondici.

úterý 20.00 - 21.00 hod na bazénu na "Okrsku" vedle ZŠ Norská.  Kurz je určen všem, kteří se chtějí zdokonalit v plavání, zvýšit jeho  efektivitu, naučit se správnému plaveckému dýchání, naučit se plavecký způsob kraula vylepšit si svůj styl plavání způsobem "prsa". Pomocí jednotlivých plaveckých "krůčků" se zde naučíte nebo vylepšíte techniku jednotlivých plaveckých způsobů (prsa, kraul a znak) případně dostanete základy pro plavecký způsob "delfín", kotoulovou obrátku atp. Jednotlivá cvičení jsou individuálně odstupňována podle plavecké úrovně účastníků.


Cena kurzu je 1500,- Kč pro kondiční plavání  
3000,- Kč pro neplavce (zahrnuje i vstupné na bazén)

Kurz plavání pro dospělé začátečníky (i neplavce) 

bude probíhat říjen 2019 - leden 2020 v komorním prostředí bazénu na Čtyřce (u Unhošťské ulice) v Kladně  vždy ve čtvrtek ve 20.00 - 21.00 hod. Cena za kurz (14 šedesátiminutových lekcí) je 3.000,- Kč.


Přihlásit se můžete v zápisových termínech nebo dle předchozí telefonické dohody na bazéně na "Okrsku" vedle ZŠ Norská, případně po předchozí domluvě v dopoledních hodinách v kanceláři plavecké školy Medúza v Aquaparku v Kladně u paní Králové. Tel. 777 593 606