Plavání pro dospělé

- Kurzy pro dospělé (úplné začátečníky, přes zdokonalování techniky až po osobní tréninkový program)

Kurzy kondičního plavání budou probíhat od 1. resp. 2.10.2018 (14 lekcí) vždy v

pondělí 19.00 - 20.00 hod v Aquaparku v Kladně (pro pokročilé - především pro absolventy úterního kurzu)

pondělí 20.00 - 21.00 hod v Aquaparku v Kladně - tréninková skupina - určeno pro zdatné plavce, kteří zvládají plavecké způsoby prsa, znak i kraul, a to i v rychlejším tempu. Tréninky obsahují různé tréninkové metody (distanční, fartlek, intervalové, rychlostní ..) a technická cvičení. Vhodné například pro ty, kteří se věnují triatlonu, dálkovému plavání nebo si prostě jen chtějí zvýšit svoji kondici.

úterý 20.00 - 21.00 hod na bazénu na "Okrsku" vedle ZŠ Norská.  Kurz je určen všem, kteří se chtějí zdokonalit v plavání, zvýšit jeho  efektivitu, naučit se správnému plaveckému dýchání a vylepšit si svůj styl plavání způsobem "prsa". Pomocí jednotlivých plaveckých "krůčků" se zde naučíte nebo vylepšíte techniku plaveckých způsobů kraul a znak, případně dostanete základy pro plavecký způsob "delfín", kotoulovou obrátku atp. Jednotlivá cvičení jsou individuálně odstupňována podle plavecké úrovně účastníků.


Cena kurzu je 1500,- Kč pro kondiční plavání 
3000,- Kč pro neplavce (zahrnuje i vstupné na bazén)

- vzhledem k velkému zájmu o zdokonalovací kondiční plavání, je kurz pro neplavce z kapacitních důvodů pozastaven, možnost je pouze formou individuálních lekcí.


Přihlásit se můžete v zápisových termínech nebo dle předchozí telefonické dohody na bazéně na "Okrsku" vedle ZŠ Norská, případně po předchozí domluvě v dopoledních hodinách v kanceláři plavecké školy Medúza v Aquaparku v Kladně u paní Králové. Tel. 777 593 606